cisza, spokój i bezprzewodowy inetrnet

kilka-set metrów kwadratowych świeżo skoszonej trawy, słońce, ptaki, a pośród tego wszystkiego ja – wygrzewający się na leżaku z lapem. w ten weekend, po raz pierwszy w bieżącym roku udało mi się spędzić kilka godzin dłubania na świeżym powietrzu. wiosna wspomagana udogodnieniami w postaci wszechobecnego WiFi jest bardzo produktywna – o wiele lepiej mi się pracuje w ten sposób :)
szkoda tylko, że bateria w lapie wytrzymuje nieco ponad 2 godziny :(

4 thoughts on “cisza, spokój i bezprzewodowy inetrnet

  1. takie eskapady są Ci bardziej potrzebne niż cokolwiek innego… Wojtosz Błaszkowski – właściciel działki:)) przeminęło z wiatrem…;p;p;p ale to nic, trawę można zasiać wszędzie;p;p nawet pod oknem swojego pokoju….

  2. trawa jest generalnie ciężka w utrzymaniu, jeśli ma być to trawnik z prawdziwego zdarzenia ale na prawdę warto poświęcić trochę pracy – efekt nieziemski :)

  3. ja mam 3 trawniki, każdy jest inny…ma swój charakterek i oczywiście najlepszy jest ten pod moim oknem… nie jest z prawdziwego zdarzenia może, ale dla mnie liczy się po prostu ten trawnik taki prosty i skromny i przez to właśnie niepowtarzalny, a co najlepsze Mój;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.